עורך דין תאונות עבודה בחיפה

כל אחד מאתנו רגיל לשגרת היום.
יוצאים בבוקר מהבית, לוקחים את הילדים לגן או לבית הספר, קובעים עם האישה לצאת לקניות לאחר סיום יום העבודה.
כך, יום אחרי יום עד שיום אחד הכל מתהפך ושגרת החיים משתבשת.
האישה מקבלת באמצע היום שיחה טלפונית המודיעה לה שבעלה נפגע בתאונת עבודה.
מאותו רגע, הכל מתהפך. הבעל שעד לאותו רגע היה הציר הראשי בבית, זה שפרנסת הבית מתבססת עליו, הופך לפתע לתלותי, לכזה שבמקום לייצר הכנסה מתחיל לייצר הוצאות הכרוכות בטיפול רפואי ובעזרה לתפקוד היום יומי.
מדובר בתסריט המהווה סיוט של כל משפחה. בשגרה, יודעים לתכנן את ההכנסות וההוצאות, לוקחים התחייבויות, נוטלים משכנתה שצריך להחזיר.
תאונת עבודה משבשת את כל התכנונים והתכניות. כל העובדות עליהן התבסס הזוג בעת נטילת התחייבויות כגון משכנתה, משתבשות. ההכנסה שאמורה לשלם את ההתחייבויות נפגעת. במקביל, על ההוצאות הרגילות והמתוכננות נוספות הוצאות נוספות של טיפולים ותרופות, נסיעה במוניות ועוד.
כך שכל הבסיס הכלכלי של המשפחה מתערער בעקבות תאונת עבודה. ההכנסות קטנות וההוצאות גדלות בשעה שהמשפחה אמורה לשמור על שגרת החיים: חוגים לילדים, בגדים, משחקים ועוד.
לא רק שההוצאות הרגילות של כל משק בית אינן מרחמות על הכיס המשפחתי, אלא שהן גדלות בעקבות תאונת העבודה בשעה שההכנסות קטנות.
בצורה שכזאת, הנפגע בתאונת עבודה מתמודד בנוסף לקושי הפיזי גם עם קושי כלכלי ובזמן שהוא זקוק לכל המשאבים הנפשיים לצורך ההתמודדות הפיזית, הוא עלול למצוא עצמו נשחק על ידי קשיים כלכליים.
זה הזמן לערב עורך דין תאונות עבודה שיודע כיצד להתמודד עם המצב ולהביא את התוצאות הטובות ביותר בפרק הזמן הקצר ביותר.
עו"ד תאונות עבודה ילווה את הנפגע וינחה אותו כיצד להתנהל מול גורם הנזק, איך להתמודד עם הביטוח הלאומי, עם המעביד, עם חברת הביטוח, אלו מסמכים להמציא, אלו אסמכתאות רפואיות נדרשות ועוד.
במילים פשוטות, עורך דין תאונות עבודה יסייע לנפגע להשיג לעצמו עזרה כלכלית ופיצוי מוקדם ככל האפשר על מנת לאפשר לו לחזור לשגרת החיים במהירות האפשרית.
חשוב לערב עורך דין בשלב מוקדם ככל שניתן על מנת להימנע מטעויות שיאריכו עת התהליך ויפגעו בסיכויי התביעה.